ZUSAH3X80
Part Number:
ZUSAH3X80
Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 80mm ID
In Stock:
25
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.386" (86.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)