ZUSAH3.5X34.7
Part Number:
ZUSAH3.5X34.7
Description:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 34.7m
In Stock:
14
Diameter - Inside :
1.366" (34.70mm)
Diameter - Outside :
1.642" (41.70mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)