ZUSAH3.5X16
Part Number:
ZUSAH3.5X16
Description:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 16mm
In Stock:
18
Diameter - Inside :
0.630" (16.00mm)
Diameter - Outside :
0.906" (23.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)