ZUSAH3.5X17
Part Number:
ZUSAH3.5X17
Description:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 17mm
In Stock:
8
Diameter - Inside :
0.669" (17.00mm)
Diameter - Outside :
0.945" (24.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)