ZUSAVB75M3X25
Part Number:
ZUSAVB75M3X25
Description:
Brown Viton O-Ring - 3mm Wide 25
In Stock:
16
Color :
Brown
Diameter - Inside :
0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside :
1.220" (31.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)