ZUSAH3X70
Part Number:
ZUSAH3X70
Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 70mm ID
In Stock:
3
Diameter - Inside :
2.756" (70.00mm)
Diameter - Outside :
2.992" (76.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)