ZUSAV2.5X19
Part Number:
ZUSAV2.5X19
Description:
Viton O-Ring - 2.5mm Wide 19mm I
In Stock:
1
Diameter - Inside :
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside :
0.945" (24.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.098" (2.49mm)