ZUSAH3X17
Part Number:
ZUSAH3X17
Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 17mm ID
In Stock:
14
Diameter - Inside :
0.669" (17.00mm)
Diameter - Outside :
0.906" (23.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)