ZUSAV3X18
Part Number:
ZUSAV3X18
Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 18mm ID
In Stock:
1
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside :
0.945" (24.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)