ZUSAH2.5X18
Part Number:
ZUSAH2.5X18
Description:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 18mm
In Stock:
232
Diameter - Inside :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside :
0.906" (23.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.098" (2.49mm)