ZUSAH2X20
Part Number:
ZUSAH2X20
Description:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 20mm ID
In Stock:
501
Diameter - Inside :
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside :
0.945" (24.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)