ZUSAH7X243
Part Number:
ZUSAH7X243
Description:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 243mm
In Stock:
34
Diameter - Inside :
9.567" (243.00mm)
Diameter - Outside :
10.118" (257.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.276" (7.00mm)