ZUSAH5.3X80
Part Number:
ZUSAH5.3X80
Description:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 80m
In Stock:
5
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.567" (90.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.209" (5.31mm)