ZUSAH4X16
Part Number:
ZUSAH4X16
Description:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 16mm ID
In Stock:
3
Diameter - Inside :
0.630" (16.00mm)
Diameter - Outside :
0.945" (24.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)