ZUSAH4X80
Part Number:
ZUSAH4X80
Description:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 80mm ID
In Stock:
12
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.465" (88.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)