ZUSAV3X80
Part Number:
ZUSAV3X80
Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 80mm ID
In Stock:
8
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.386" (86.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)