ZUSAH2.4X34.6
Part Number:
ZUSAH2.4X34.6
Description:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 34.6m
In Stock:
14
Diameter - Inside :
1.362" (34.60mm)
Diameter - Outside :
1.551" (39.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.094" (2.40mm)