ZUSAV5X80
Part Number:
ZUSAV5X80
Description:
Viton O-Ring - 5mm Wide 80mm ID
In Stock:
2
Color :
Black
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.543" (90.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.197" (5.00mm)