ZUSAH5.3X243
Part Number:
ZUSAH5.3X243
Description:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 243
In Stock:
44
Diameter - Inside :
9.567" (243.00mm)
Diameter - Outside :
9.984" (253.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.209" (5.31mm)