ZUSAH3.5X123
Part Number:
ZUSAH3.5X123
Description:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 123mm
In Stock:
1
Diameter - Inside :
4.843" (123.00mm)
Diameter - Outside :
5.118" (130.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)