ZUSAH3X350
Part Number:
ZUSAH3X350
Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 350mm I
In Stock:
21
Diameter - Inside :
13.780" (350.00mm)
Diameter - Outside :
14.016" (356.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)