ZUSAH3.55X80
Part Number:
ZUSAH3.55X80
Description:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 80
In Stock:
20
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.429" (87.10mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.140" (3.55mm)