ZUSAS70FDA3X70
Part Number:
ZUSAS70FDA3X70
Description:
Silicone O-Ring - 3mm Wide 70mm
In Stock:
4
Diameter - Inside :
2.756" (70.00mm)
Diameter - Outside :
2.992" (76.00mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)