ZUSAVB75M3X70
Part Number:
ZUSAVB75M3X70
Description:
Brown Viton O-Ring - 3mm Wide 70
In Stock:
8
Color :
Brown
Diameter - Inside :
2.756" (70.00mm)
Diameter - Outside :
2.992" (76.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)