ZUSAV3X134
Part Number:
ZUSAV3X134
Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 134mm ID
In Stock:
38
Diameter - Inside :
5.276" (134.00mm)
Diameter - Outside :
5.512" (140.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)