ZUSAH6X79
Part Number:
ZUSAH6X79
Description:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 79mm ID
In Stock:
28
Diameter - Inside :
3.110" (79.00mm)
Diameter - Outside :
3.583" (91.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.236" (6.00mm)