ZUSAH2X123
Part Number:
ZUSAH2X123
Description:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 123mm I
Diameter - Inside :
4.843" (123.00mm)
Diameter - Outside :
5.000" (127.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)