ZUSAH6X80
Part Number:
ZUSAH6X80
Description:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 80mm ID
In Stock:
15
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.622" (92.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.236" (6.00mm)