ZUSAS70FDA3X80
Part Number:
ZUSAS70FDA3X80
Description:
Silicone O-Ring - 3mm Wide 80mm
In Stock:
3
Diameter - Inside :
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside :
3.386" (86.00mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)