ZUSAQH2.5X12
Part Number:
ZUSAQH2.5X12
Description:
X-Profile Buna-N O-Ring - 2.5 mm
In Stock:
854
Diameter - Inside :
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside :
0.669" (17.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.098" (2.49mm)