ZUSAQH1.5X14
Part Number:
ZUSAQH1.5X14
Description:
X-Profile Buna-N O-Ring - 1.5 mm
In Stock:
927
Diameter - Inside :
0.551" (14.00mm)
Diameter - Outside :
0.669" (17.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)