20STRBLUSXL250
Part Number:
20STRBLUSXL250
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 250'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.096" (2.44mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
20 AWG