20STRBLUSXL100
Part Number:
20STRBLUSXL100
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 100'
In Stock:
49
Jacket (Insulation) Diameter :
0.096" (2.44mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
20 AWG