18STRBLUSXL25
Part Number:
18STRBLUSXL25
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG 60V BLUE 25'
In Stock:
49
Conductor Strand :
16/30
Jacket (Insulation) Diameter :
0.107" (2.72mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
18 AWG