20STRBLUTXL25
Part Number:
20STRBLUTXL25
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG 60V BLUE 25'
In Stock:
47
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
20 AWG