16PTFESTRBLU25
Part Number:
16PTFESTRBLU25
Description:
HOOK-UP STRND 16AWG BLUE 25'
In Stock:
39
Jacket (Insulation) Diameter :
0.080" (2.03mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
16 AWG