14UL1007STRGRA100
Part Number:
14UL1007STRGRA100
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG GRY 100'
In Stock:
45
Jacket (Insulation) Diameter :
0.105" (2.67mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Gray
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
14 AWG