14STRBLAGXL25
Part Number:
14STRBLAGXL25
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 25'
In Stock:
34
Jacket (Insulation) Diameter :
0.114" (2.89mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Jacket Color :
Black
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG