MDCDE57-30-20-A
Part Number:
MDCDE57-30-20-A
Description:
30 MM X 20 MM DISC COUPLING
In Stock:
9
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length