MDCDE57-30-14-A
Part Number:
MDCDE57-30-14-A
Description:
30 MM X 14 MM DISC COUPLING
In Stock:
9
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length