MDCDE57-25-25-A
Part Number:
MDCDE57-25-25-A
Description:
25 MM X 25 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length