MDCDE57-16-16-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
MDCDE57-16-16-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
16 MM X 16 MM DISC COUPLING
In Stock:
10
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length