DCDK36-30MM-1 1/8"-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
DCDK36-30MM-1 1/8"-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
30 MM X 1-1/8" DISC COUPLING
In Stock:
5
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length