DCDK36-28MM-1/2"-A
Part Number:
DCDK36-28MM-1/2"-A
Description:
28 MM X 1/2" DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length