DCDK36-28MM-1"-A
Part Number:
DCDK36-28MM-1"-A
Description:
28 MM X 1" DISC COUPLING
In Stock:
13
Specifications :
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length