DCDK36-20MM-3/4"-A
Part Number:
DCDK36-20MM-3/4"-A
Description:
20 MM X 3/4" DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length