DCDK36-25MM-5/8"-A
Part Number:
DCDK36-25MM-5/8"-A
Description:
25 MM X 5/8" DISC COUPLING
In Stock:
8
Specifications :
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length