DCDK36-30MM-1"-A
Part Number:
DCDK36-30MM-1"-A
Description:
30 MM X 1" DISC COUPLING
In Stock:
9
Specifications :
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length