DCDK36-24MM-7/8"-A
Part Number:
DCDK36-24MM-7/8"-A
Description:
24 MM X 7/8" DISC COUPLING
In Stock:
9
Specifications :
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length