MDCDK57-30-19-A
Part Number:
MDCDK57-30-19-A
Description:
30 MM X 19 MM DISC COUPLING
In Stock:
7
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length